Geodeta Jelenia Góra

Profesjonalna obsługa geodezyjna na terenie Jeleniej Góry i okolicy. Precyzyjne i terminowo podchodzimy do każdego zlecenia.

Terminowość

Profesjonalne podejście

Atrakcyjne ceny

Pomiary dronem

Geodezyjne usługi Jelenia Góra

Biuro geodezyjne Geoprofi

GeoPROFI Jelenia Góra specjalizuje się w realizowaniu usług geodezyjnych. Nasza firma istnieje od 2007 roku i w ciągu piętnastu lat działalności uzyskała zaufanie szerokiego grona klientów, ugruntowując swoją pozycję na rynku.

Do realizacji powierzonych nam zleceń wykorzystujemy najnowsze technologie pozwalające na szybkie, a przy tym rzetelne i precyzyjne wykonanie zadania. Cechujemy się dbałością o jakość oferowanych usług oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Wszystkie zlecenia wykonujemy z pasją. Stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie technik geodezyjnych, zawsze starając się wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów.

Profesjonalizm

Precyzja i doświadczenie

Najnowsze metody pomiarowe

Geodeta Jelenia Góra

GeoPROFI  świadczy usługi geodezyjne na terenie wszystkich obszarów administracyjnych Jeleniej Góry oraz pobliskich wsi i miasteczek. Do realizowanych przez naszą firmę usług zaliczają się:

  • geodezyjna obsługa inwestycji,
  • podziały działek,
  • pomiary dronem,
  • wytyczenia budynków.

Oprócz obsługi klientów na terenie Jeleniej Góry realizujemy czynności geodezyjne także w Karpaczu, Szklarskiej Porębie, Piechowicach, Jeżowie Sudeckim i Kaczorowie.

Wszelkie działania podejmowane przez GeoPROFI pozostają w zgodzie z obowiązującym w Polsce prawem. Po rzetelnym wykonaniu wszelkich niezbędnych pomiarów geodezyjnych dokładnie uzupełniamy wymaganą dokumentację. Poprawna realizacja zleconych nam zadań oraz zadowolenie klienta stanowią dla nas priorytet.

Zalety współpracy z GeoProfi

GeoPROFI Jelenia Góra jest firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w świadczeniu profesjonalnych usług geodezyjnych.

Do realizacji powierzonych zadań wykorzystujemy zawsze certyfikowany sprzęt wysokiej jakości i najnowsze technik pomiarowe, pozwalające uzyskać jak najdokładniejsze wyniki.

Realizujemy zlecenia w sposób precyzyjny i terminowy, oferując szeroki wachlarz usług w atrakcyjnych cenach w Wałbrzychu i okolicach.

 

Napisz do nas

geodezja@geoprofi.pl

Zapytaj o nasze usługi

+48 666 831 566

Geodezja Jelenia Góra

Zakres usług

Geodezyjna obsługa inwestycji

Profesjonalizm w obsłudze inwestycji obejmuje pomiar i założenie osnowy realizacyjnej, wytyczenie granic budowy i głównych osi obiektów budowlanych oraz przygotowanie dokumentacji powykonawczej geodezyjno-kartograficznej.

Podziały działek

Wyodrębniamy w ramach jednej nieruchomości większej ilości działek przy założeniu braku zmiany podmiotu prawa własności. Terminowość i profesjonalizm to nasze cechy charakterystyczne.

Pomiary Dronem

Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt geodezyjny, w tym stosujemy nowoczesne drony do przygotowywania najdokładniejszych pomiarów. Pomiary dronem wykorzystujemy przy tworzeniu ortofotomap, numerycznych modeli terenu oraz fotoraportów.

Wytyczenia budynków

W Geoprofi wyznaczamy położenia budynków w terenie na podstawie rzutów fundamentów oraz planu zagospodarowania terenu. Przygotowujemy także mapy do celów prawnych.

Wykonywanie map

Przygotowujemy specjalistyczne mapy do celów projektowych dla wykonawców budowlanych, instytucji publicznych oraz osób prywatnych.

Podziały nieruchomości

Sporządzamy protokoły z przyjęcia granic nieruchomości, mapy z projektem, wykazy synchronizacyjny, wykazy zmian wód gruntowych oraz protokoły z wyznaczenia i utrwalenia punków granicznych.

Posiadam bardzo  dobre doświadczenia z GeoProfi Jelenia Góra. Szybkie i sprawne załatwienie formalności przy budowie. Usługa została wykonana terminowo i dobrej atmosferze.

F.A.Q.

Pytania dotyczące Geoprofi

Kogo obsługuje GeoPROFI?

Realizujemy zlecenia dla firm instytucji oraz klientów indywidualnych. Nasza firma geodezyjna pracuje na terenie Jeleniej Góry, ale także w innych miastach województwa.

Jak można rozpocząć współpracę GeoPROFI?

Prosimy o kontakt bezpośredni z naszymi przedstawicielami poprzez kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Istnieje również możliwość spotkania w Jeleniej Górze po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Jaki jest termin realizacji map do celów projektowych?

Przygotowanie mapy do celów projektowych może trwać od kilku tygodni do 12 tygodni w zależności od wielkości i zróżnicowania terenu, dla którego mapa ma być wykonana.

Czy posiadają Państwo profesjonalny sprzęt geodezyjny?

W trakcie prac geodezyjnych korzystamy z najnowocześniejszych nowinek technologicznych: niwelatorów, tachimetrów, dronów oraz systemów GPS.