Geodeta Legnica

Jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą firmą geodezyjną z wieloletnim doświadczeniem. Działamy na terenie Legnicy i okolic.

Terminowość

Profesjonalne podejście

Atrakcyjne ceny

Pomiary dronem

Terminowość w geodezji dla klientów z Legnicy

Biuro geodezyjne Geoprofi

GeoPROFI Legnica działa na rynku od 2007 roku. Firma specjalizuje się w profesjonalnym realizowaniu usług geodezyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technik pomiarowych oraz wysokiej jakości certyfikowanego sprzętu, który pozwala uzyskanie najbardziej precyzyjnych i wiarygodnych wyników.

Wszystkie zlecenia wykonujemy z pasją, dbając o ich rzetelność i dokładając wszelkich starań, by klienci otrzymywali tylko to, co najlepsze.

Profesjonalizm

Precyzja i doświadczenie

Najnowsze metody pomiarowe

GeoPROFI – profesjonalny geodeta w Legnicy

GeoPROFI świadczy usługi geodezyjne na terenie miasta Legnicy (osiedla Asnyka, Ptasie, Sienkiewicza itp.) oraz przyległych do niej wsi i miasteczek (Kunice, Koskowice, Złotniki, Jezierzany, Rzeszotary itp.). Choć podstawowym obszarem działalności firmy jest obszar administracyjny Dolnego Śląska, na specjalne życzenie klienta możliwe jest również wykonanie usługi geodezyjnej w innych częściach Polski.

Korzyści wynikające ze skorzystania z usług geodezyjnych świadczonych przez firmę GeoPROFI

Powierzenie zlecenia geodezyjnego firmie GeoPROFI Legnica to gwarancja otrzymania najwyższej jakości usługi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, które pozwala nam realizować zlecenia w sposób szybki i niezwykle precyzyjny.

Cechuje nas indywidualne podejście do klienta, terminowość i profesjonalizm. Oferujemy szeroki wachlarz usług geodezyjnych w atrakcyjnych cenach.

Prowadzimy geodezyjną obsługę inwestycji, wytyczamy budynki, dokonujemy podziałów działek i pomiarów dronem.

Wszelkie wykonywane przez nas działania są zgodne z obowiązującym na terenie Polski prawem. Mimo piętnastu lat na rynku nie osiadamy na laurach. Chcemy wciąż się rozwijać, zgłębiać techniki dokonywania pomiarów geodezyjnych i zapoznawać się z najnowszym sprzętem pomiarowym. Wszystko po to, by wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów i oferować im najwyższy możliwy poziom usług.

 

Napisz do nas

geodezja@geoprofi.pl

Zapytaj o nasze usługi

+48 666 831 566

Geodezja Legnica

Zakres usług

Geodezyjna obsługa inwestycji

W ramach geodezyjnej obsługi inwestycji wytyczamy miejsca pod zabudowę mieszkaniową i przemysłową, weryfikujemy lokalizację obiektów oraz realizujemy wymagane pomiary po skończonych pracach budowlanych. Realizujemy także mapy z geodezyjną inwentaryzacją powykonawczą.

Podziały działek

Zakres usług geodezyjnych w Legnicy obejmuje także geodezyjne podziały nieruchomości wynikających z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego danej gminy. Profesjonalne i terminowe usługi to nasza cecha wyróżniająca.

Pomiary Dronem

Tworzymy ortofotoampy, cykliczne fotoraporty oraz numeryczne modele terenu z wykorzstaniem najnowocześniejszego sprzętu, dronów, pozwalających na najdokładniejsze i szczegółowe pomiary terenu. Szybkie i precyzyjne pomiary – niezależnie od infrastruktury, powierzchni i lokalizacji.

Wytyczenia budynków

Wytyczanie budynków i budowli jest usług polegająca na wskazaniu położeniu danego obiektu budowlanego w odwołaniu do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, pozostałych budynków na danym terenie oraz założeń projektu budowlanego. Sprawna realizacja i wysoka jakość usług są cechami wyróżniającymi naszą firmę.

Wykonywanie map

Sporządzamy mapy do celów projektowych, w tym także map opiniodawczych oraz powykonawczych. Zapewniamy pełen profesjonalizm, precyzję i terminowość.

Podziały nieruchomości

W ramach realizacji usługi podziału nieruchomości sporządzamy protokół z przyjęcia granic nieruchomości, realizujemy wykazy zmian wód gruntowych oraz przygotowujemy protokół z wyznaczenia punktów granicznych na gruncie.

Sprawne i bezproblemowe wytyczenie budynku z GeoProfi Legnica. Plusem jest fantastyczny kontakt, szybkie i sprawne wykonanie zlecenia. Ważna we współpracy jest terminowość realizacji usług.

F.A.Q.

Pytania dotyczące Geoprofi

Kto może skorzystać z usług GeoPROFI?

Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych oraz firm i instytucji na terenie Legnicy i całego Dolnego Śląska. W zależności od zakresu usług jesteśmy w stanie obsłużyć inwestycje także poza granicami województwa dolnośląskiego.

Jak można się skontaktować z GeoPROFI?

Zainteresowanych klientów z Legnicy prosimy o kontakt telefoniczny +48 666 831 566 lub e-mailowy: geodezja@geoprofi.pl. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Czekamy na Państwa kontakt.

Jaki jest termin realizacji mapy do celów projektowych?

Termin realizacji mapy do celów projektowych jest uzależniony od urozmaicenia i wielkości terenu. W związku z tym czas przygotowania może wynieść od kilku tygodni do 3 miesięcy.

Jakim sprzętem dysponujecie?

Jesteśmy w posiadaniu najlepszej jakości sprzętu geodezyjnego, do którego zaliczamy najnowocześniejsze niwelatory, teodolity, tachimetry oraz drony przemysłowe pozwalające na precyzyjne realizacje zleceń.