Geodeta Kamienna Góra

Pełny zakres usług geodezyjnych realizowanych terminowo. Działamy na terenie całego powiatu kamiennogórskiego.

Terminowość

Profesjonalne podejście

Atrakcyjne ceny

Pomiary dronem

Profesjonalizm w geodezji dla klientów z Kamiennej Góry

Biuro geodezyjne Geoprofi

Firma GeoPROFI działa na rynku od 2007 roku. Specjalizujemy się w profesjonalnym realizowaniu usług geodezyjnych z wykorzystaniem najnowszych technologii, które dają gwarancję rzetelnego, szybkiego, a przy tym precyzyjnego wykonania powierzonych zleceń. Naszą firmę cechuje indywidualne podejście do klienta oraz dbałość o jakość oferowanych usług.

Wszelkie podejmowane przez nas działania pozostają w zgodzie z obowiązującym prawem – w pierwszej kolejności wykonujemy wszelkie niezbędne pomiary geodezyjne, a następnie uzupełniamy wymaganą dokumentację.

Geodezja to dla nas nie tylko praca, lecz także pasja, która sprawia, że chcemy się wciąż rozwijać i oferować naszym klientom tylko to, co najlepsze.

Profesjonalizm

Precyzja i doświadczenie

Najnowsze metody pomiarowe

Geodeta Kamienna Góra

GeoPROFI realizuje usługi geodezyjne na terenie wszystkich obszarów administracyjnych Kamiennej Góry – ul. Krzeszowska, ul. Lubawska, ul. Jesionowa. Firma obsługuje ponadto także klientów z Czarnego Boru, Krzeszowa, Marciszowa. Na życzenie klienta możliwe jest również wykonanie usługi geodezyjnej w innych częściach kraju.

Dlaczego warto skorzystać z usług GeoProfi?

GeoProfi posiada wieloletnie doświadczenie, które pozwala świadczyć profesjonalne usługi geodezyjne na najwyższym poziomie. Firma wykorzystuje najnowocześniejsze techniki pomiarowe, do których używa tylko certyfikowanego sprzętu wysokiej klasy. GeoPROFI oferuje swoim klientom niezwykle szeroki wachlarz usług w atrakcyjnych cenach. Niewątpliwymi zaletami firmy są terminowość i precyzja wykonywania zleceń oraz gotowość dojazdu w każde miejsce w kraju na życzenie klienta.

Napisz do nas

geodezja@geoprofi.pl

Zapytaj o nasze usługi

+48 666 831 566

Geodezja Kamienna Góra

Zakres usług

Geodezyjna obsługa inwestycji

GeoPROFI zajmuje się obsługą inwestycji, skrupulatnie wytyczając miejsca przeznaczone pod zabudowę i kontrolując, czy usytuowanie obiektów odpowiada założeniom projektu. Po zakończeniu prac budowlanych dokonujemy niezbędnych pomiarów i przygotowujemy mapy z geodezyjną inwentaryzacją powykonawczą.

Podziały działek

Podział działek podlega ścisłym wytycznym, które wynikają z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obowiązującego na terenie danej gminy. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy sprawia, że nasi klienci mogą liczyć na jak najbardziej dokładne, terminowe i profesjonalne wykonanie tej usługi.

Pomiary Dronem

Do tworzenia ortofotomap, numerycznych modeli terenu oraz cyklicznych fotoraportów, firma GeoPROFI wykorzystuje nowoczesne drony pozwalające uzyskać najdokładniejsze i najbardziej szczegółowe pomiary. Jest to możliwe dzięki zaawansowanemu technologicznie oprogramowaniu drona, które, w trakcie przelotu nad objętym pomiarem terenem, automatycznie wykonuje zaplanowane przez geodetę pomiary oraz zdjęcia. Zebrane w ten sposób dane służą później do sporządzenia stosownej dokumentacji.

Wytyczenia budynków

Nasza firma przygotowuje ponadto mapy do celów prawnych, wykorzystywane w postępowaniach sądowych, między innymi sądowe zniesienia współwłasności, podział, zrywanie, wywłaszczenia i zasiedzenia nieruchomości. Usługa polega na wyznaczeniu miejsca budynku w terenie, kluczowa przy tym jest dokładność, gdyż Nadzór Budowlany w skrajnych przypadkach jest uprawniony do zarządzenia jego rozbiórki.

Wykonywanie map

Zapewniamy profesjonalne i dokładne wykonanie map będących podstawowym źródłem niezbędnych informacji dla wykonawców budowlanych, instytucji publicznych oraz osób prywatnych.

Podziały nieruchomości

Usługa podziału nieruchomości wykonywana przez naszą firmę obejmuje sporządzenie protokołu z przyjęcia granic nieruchomości, wykaz zmian wód gruntowych, wykaz synchronizacyjny, mapę z projektem oraz protokół z wyznaczenia i utrwalenia na gruncie nowych punktów granicznych.

Polecam usługi GeoProfi Kamienna Góra – Bardzo dobry kontakt, wszystko ustalane na bieżąco. Zachęcam każdego oczekującego profesjonalnej usługi za rozsądne kwoty.

F.A.Q.

Pytania dotyczące Geoprofi

Do kogo skierowana jest oferta GeoPROFI?

Oferta naszej firmy geodezyjnej skierowana jest zarówno do firm oraz instytucji, jak i klientów indywidualnych. Nasze działania koncentrujemy głównie na terenie Dolnego Śląska, przede wszystkim Wałbrzychu i Świdnicy oraz Kamiennej Górze oraz Legnicy.

W jaki sposób można skorzystać z usług firmy GeoPROFI?

Klienci z Kamiennej Góry i okolic, którzy chcą skorzystać z usług naszej firmy, proszeni są o kontakt drogą telefoniczną lub mailową. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego biura przy ulicy Ofiar Oświęcimskich 1 w Świdnicy.

Jaki jest czas oczekiwania na mapę do celów projektowych?

Czas opracowania mapy do celów projektowych zależy od wielkości i zróżnicowania analizowanego terenu. Okres oczekiwania może wynieść od kilku tygodni do nawet 3 miesięcy.

Jaki sprzęt używany jest w trakcie realizacji zleceń?

Do realizacji zleceń wykorzystujemy tylko najnowocześniejszy sprzęt geodezyjny. W użyciu są niwelatory, teodolity, tachimetry, systemy GPS oraz drony przemysłowe.

Przydatne Dane – Wydział Geodezji Kamienna Góra

Wydział Geodezji w powiecie kamiennogórskim odpowiada za ewidencję gruntów i budynków, obsługę zasobu geodezyjnego i kartograficznego oraz oferuje zasoby geodezyjne i kartograficzne.

Adres wydziału geodezji:

Starostwo Powiatowe
ul. Sienkiewicza 6A
58-400 Kamienna Góra

Obsługa – godziny pracy:

poniedziałek: 7.30-17.00
wtorek-czwartek: 7.30-15.30
piątek: 7.30-14.00

Przydatne numery telefonów:

75 645 0 251 – Naczelnik
75 645 0 133 – Kierownik PODGiK
75 645 0 132 – PODGiK
75 645 0 134 – Ewidencja Gruntów
75 645 0 135 – Koordynacja Usytuowania Sieci Uzbrojenie Terenu, Ochrona gruntów rolnych