O Nas

Działamy na rynku od 2007 roku świadcząc najwyższe usługi w dziedzinie geodezji. Charakteryzuje nas nie tylko skrupulatność, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta, ale przede wszystkim pasja do tego co robimy.

Nowoczesne techniki pomiarowe

Terminowość

Dopasowanie pod klienta

15 letnie doświadczenie

Profesjonalne podejście

Nowoczesność w geodezji

Firma GeoPROFI specjalizuje się w profesjonalnym realizowaniu usług geodezyjnych. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie, dzięki czemu gwarantujemy Państwu rzetelne, szybkie i precyzyjne wykonanie powierzonych zleceń. Dbając o jakość oferowanych usług geodezyjnych, nieustannie wdrażamy nowoczesne techniki pomiarowe, poszerzając jednocześnie naszą wiedzę i umiejętności.

Przygotowane przez nas opracowania cechuje profesjonalizm i maksymalne zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które istotnie wpływają na konkurencyjność naszej firmy. Precyzyjny i nowoczesny sprzęt geodezyjny, doświadczenie, zaangażowanie w powierzone zadania oraz indywidualne podejście do każdego Klienta, oznaczają najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Zakres działania

Działania firmy koncentrujemy głównie na terenie województwa dolnośląskiego a nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji.

Nasze podejście

Naszą profesje traktujemy bardzo poważnie. W pierwszej kolejności dokonujemy wszelkich potrzebnych pomiarów geodezyjnych, następnie uzupełniamy wymaganą dokumentację.

Działamy całkowicie zgodnie z obowiązującym prawem. Poprawność powierzonych nam czynności jak i zadowolenie klienta są naszymi najwyższymi priorytetami.